9. Jun 2011 12:20

Mladí pre Prievidzu

Žiť v meste Prievidza prináša svoje plusy a mínusy. Otázka je, ako sa k nim postavíme. Veď predsa atmosféru tohto mesta si tvoríme sami. Preto sa od pondelka 20. do  nedele 26. júna 2011 uskutoční Týždeň dobrovoľníctva v Prievidzi s podtitulom Mladí pre Prievidzu. Počas tohto týždňa môžeme svojimi vlastnými nápadmi a rukami urobiť toto mesto príjemnejšie a krajšie. Tento týždeň prináša možnosť zapojiť sa do pripravených aktivít alebo prísť s novými a kreatívnymi nápadmi.

Organizačný tím zložený zo zástupcov viacerých mládežníckych organizácii v rámci Fóra detí a mládeže, bude nápomocný v trvaní celej akcie a rád poradí ako premeniť Váš nápad na skutočnosť.

Všetky dôležité informácie spolu so zoznamom pripravovaných aktivít nájdete na našej webovej stránke www.mpp.prievidza.sk.

  Andrej Gilan, koordinátor projektu

Ďalšie aktuality

Verejné korčuľovanie počas jarných prázdnin v Prievidzi –…

20. Feb 2026 8:30
Milovníci ľadu a zimných športov sa môžu tešiť! Počas jarných prázdnin sú na Zimnom…

Relácia mestského rozhlasu na 8. týždeň

19. Feb 2026 16:05
Uverejňujeme krátke správy, ktoré sú vyhlasované v mestskom rozhlase v 8. týždni.

Jarné prázdniny s kultúrou

19. Feb 2026 10:00
Deti sa môžu počas jarných prázdnin tešiť na pestrý program plný príbehov, hier,…