Ukážkové lety v Prievidzi

Letisko Prievidza je verejným medzinárodným letiskom zaradeným do verejnej dopravnej infraštruktúry. Prevádzkovateľom letiska je na základe povolenia Leteckého úradu SR Občianske združenie Aeroklub letisko Prievidza. Je situované v prekrásnej Hornonitrianskej kotline medzi Prievidzou a Bojnicami s nezameniteľným výhľadom na Bojnický zámok. Letisko je v súčasnosti využívané najmä na tieto účely: letecká turistika, letecký výcvik, letecký šport, výsadkové činnosti, obchodné cesty podnikateľskej verejnosti, hromadné kultúrnospoločenské podujatia, národné a medzinárodné letecké športové podujatia na najvyššej úrovni, vývoj, výroba a servis lietadiel a leteckej techniky.

Na letisku Prievidza je možné okrem vyhliadkových letov absolvovať aj zoskoky: tandemový alebo sólo zoskok. Adrenalínový šport pre odvážnych vyžaduje slnečné počasie a nádherný výhľad na Hornonitriansku kotlinu je zaručený.

Ukážkové lety:

Pre účely propagácie rekreačného a športového lietania s cieľom prilákať nových záujemcov o a návštevníkov do Prievidze je k dispozícii let lietadlom alebo vetroňom. Úžasnú atrakciu nájdete priamo na prievidzskom letisku.

Kontakt pre bližšie informácie:
tel.: +421 911 11 05 04
e-mail: info@aeroklub-prievidza.sk

Foto: FB: Aeroklub Prievidza


Ďalšie miesta
Kostol
Príroda
Parky

Park Skotňa

Pamiatky
Pre deti
História

Hornonitriansky banský skanzen

Šport
Adrenalín

Downtown Aréna Prievidza

Umenie

Ulice v obrazoch