26. Oct 2011 6:06

Kultúrne a Spoločenské Stredisko v Prievidzi je tu pre vás nielen počas kultúrnych podujatí

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi (KaSS) zastrešuje rôznorodé činnosti v rôznych typoch priestorov. Jeho sídlo je oficiálne v Dome kultúry na Ulici F. Madvu, v správe však má aj kultúrne domy v okrajových častiach mesta: v Malej a Veľkej Lehôtke, Hradci a v Necpaloch, pobočky Mestskej knižnice Mikuláša Mišíka a Kino Baník. Všetky tieto priestory sú zamerané na realizáciu typovo rôznych podujatí, univerzálne využiteľný je však práve Dom kultúry na Ulici F. Madvu 11 v Prievidzi.

· Dom kultúry v Prievidzi – stužkové, plesy, oslavy, školenia, prezentácie:
Priestory v DK poskytujú široké možnosti využitia, napr. na úspešnú realizáciu plesov, recepcií, stužkových slávností. Na tieto účely sa spravidla využívajú všetky priestory Domu kultúry podľa požiadaviek klientov, podľa počtu účastníkov prípadne podľa finančných možností klienta. Podľa požiadaviek klienta je možné zabezpečiť kompletný servis vrátane stravovania, profesionálneho ozvučenia a osvetlenia programu, obsluhy, služby šatne a iné doplnkové služby nevyhnutné pre zabezpečenie plynulého priebehu slávnostnej akcie.
K tomu treba ešte pripočítať ľudský potenciál, ochotu personálu pracovať nad rámec svojich povinností, schopnosť zabezpečiť kompletný servis.
Pre klientov sú k tieto dispozícii priestory s kapacitou:
·Divadelná sála s kapacitou 360 osôb
·Klubovňa 1 s kapacitou 60 osôb
·Bábková sála s kapacitou 20 osôb
· -Spoločenská sála s kapacitou 60 až 80 osôb
·Klubovňa s kapacitou 15 až 20 osôb
·Salónik s kapacitou 15 osôb
·Učebňa s kapacitou 25 osôb
·Hudobná miestnosť s kapacitou 30 až 40 osôb
·Klubovňa 3 s kapacitou 10 až 15 osôb
·Herecké šatne, šatne pre verejnosť a iné manipulačné priestory (denná miestnosť – kuchynka)
Uvedené priestory je možné vzájomne kombinovať podľa požiadaviek klienta. Kapacita môže byť iná v závislosti od typu sedenia.
Priestory v Dome kultúry sú vhodné aj na semináre, školenia, prezentácie, workshopy či firemné akcie, počas ktorých je samozrejmosťou zabezpečenie doplnkových služieb ako napr. ozvučenie, občerstvenie a iné.
Príležitostne prenajímame priestory napr. na stretnutia distribútorov kozmetických spoločností, firiem zaoberajúcich sa sálovým predajom tovaru, poskytovanie priestorov pre modelingové agentúry, agentúry zaoberajúce sa vyhľadávaním pracovníkov na určité pracovné pozície, školenia pre firmy s celoslovenskou pôsobnosťou, oslavy pri príležitosti výročí a životných jubileí, pracovné porady vedenia veľkých firiem s kompletnými službami.
V prípade záujmu o využitie našich služieb sme Vám k dispozícii aj na nižšie uvedených kontaktoch:
Tel. číslo: 046/541 46 70
E-mail: adamikova@prievidza.sk

Ďalšie aktuality

Mesto Prievidza oslávilo deň učiteľov

28. Mar 2023 14:07
Aj tento rok si 28. marca o 9:00 hod. v priestoroch KaSS v Prievidzi 20 učiteľov…

Pracovné trhy 2023

28. Mar 2023 9:23
Kontaktné centrum Prievidza v rámci projektu Podpora zamestnateľnosti v regióne…

30-roční seniori v Necpaloch

27. Mar 2023 13:10
SLÁVNOSTNÁ ČLENSKÁ SCHÔDZA PRI PRÍLEŽITOSTI 30. VÝROČIA VZNIKU KLUBU DÔCHODCOV.