Námestia Slobody Prievidza
7. december 2023 od 16:15
Mikuláš v Prievidzi

Nedočkavosť a úprimná radosť. Aj takto sa dá opísať atmosféra blížiacich sa dní z pohľadu najmenších. Čoskoro si začnú čistiť čižmičky, aby v nich našli sladké prekvapenie. Pomaly sa totiž blíži deň sv. Mikuláša. Ten je pre nich jedným z najobľúbenejších dní v roku.

Tento rok zavíta Mikuláš a jeho pomocníci na Námestie slobody v Prievidzi vo štvrtok, 7. decembra 2023. Od 16.15 h vás budú na pódiu zabávať nezbední škriatkovia Fifo, Luna a Puko! Show Škriatkovsky dobré Vianoce je plná akrobacie a žonglovania, v ktorých je táto trojica najlepšia zo všetkých vianočných škriatkov. Spolu s deťmi zistia, kedy je stromček najkrajšie ozdobený, ako nám vianočná večera najviac chutí a presvedčia sa, že darčeky vôbec nie sú tie najpodstatnejšie. Navyše si pre Mikuláša pripravia skvelý program aj s krásnou predvianočnou piesňou, ktorú sa s nimi naučia všetky deti.

Mikuláš a jeho pomocníci prídu pozdraviť všetkých na námestí o 17.00 h. Nebude chýbať rozsvietenie vianočného stromčeka a veľa sladkostí pre všetky deti. Veríme, že sa nám podarí vyčarovať prekvapenie a radosť v detských očiach.

Zároveň vás pozývame na veselé rozprávkové predstavenie pre verejnosť „Kozliatka a vlk“, ktoré si pre vás pripravilo Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v podaní Divadla „A“ a Divadla SHANTI, o. z.. Predstavenie sa bude konať v piatok, 1. decembra 2023 o 17.00 h v Dome kultúry Prievidza.

Predstavenie je určené pre všetky deti a ich rodičov a je zároveň spojené aj s príchodom Mikuláša! Rodičia prinesú balíčky pred predstavením do šatne Domu kultúry v Prievidzi označené menom a priezviskom dieťaťa.

Vstupné: 3,00 €, vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza!

Tešíme sa na vás!

plagát akcie
Ďalšie podujatia

TÝŽDEŇ SLOVENSKÝCH KNIŽNÍC

Mestská knižnica Mikuláša Mišíka v Prievidzi
4. 3. 2024 - 10. 3. 2024

Veľká noc v Prievidzi

Námestie slobody
25. 3. 2024 - 28. 3. 2024

Spoznaj, zaži, nauč sa. Tradičný ľudový tanec

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
10. 3. 2024

Swap oblečenia

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
4. 3. 2024 - 9. 3. 2024