DK Prievidza
5. máj 2023 od 20:00 do 22:00
Len pre ženy tour 2023 - Scandal comeback skupiny Dirtyy Boyzz

Milé dámy, zaznačte si tento deň červenou fixkou do kalendára! Na Slovensko sa rúti najsexi show tohto roka a vy musíte byť pri tom!
Famózna LEN PRE ŽENY TOUR sa konečne vracia na Slovensko! Môžete sa tešiť na profesionálnych striptérov zo skupiny DIRTYY BOYZZ, ktorí sa predstavia až v ôsmich slovenských mestách – Banská Bystrica, Košice, Poprad, Žilina, Trenčín, Bratislava, Nitra a Prievidza.
Či ste zadané, vydaté, rozvedené, slobodné alebo práve plánujete svoj veľký deň D, show LEN PRE ŽENY TOUR 2023 – Scandal comeback je stvorená práve pre vás. Je to ideálna príležitosť vypustiť paru a užiť si vzrušujúcu babskú jazdu. Čaká vás nezabudnuteľný večer v spoločnosti príťažlivých chlapcov zo skupiny Dirtyy Boyzz. Pri spomienke na tento zážitok sa vám bude ešte dlho bude tajiť dych a možno sa budete aj červenať.
Môžete sa tešiť na originálne spojenie hudby, tanca, akrobatických prvkov a samozrejme na poriadnu dávku sexepílu a vášne. Chýbať nebudú ani vypracované mužské tela a zvodné pohyby. Moderátorom večera bude kontroverzný raper a moderátor Tomy Kotty. Pozor! Hrozí, že sa turné opäť rýchlo vypredá, preto čím skôr zalarmujte kamarátky a naplánujte si elektrizujúcu dámsku jazdu!
Na čo sa môžete tešiť?
• 2-hodinová show nabitá tancom, akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
• vypracované mužské telá
• moderátor Tomy Kotty
• súťaž a tombola o množstvo zaujímavých cien
• profesionálny pánsky hostess hore bez
• možnosť fotenia sa s účinkujúcimi
• hudobné mixy rôznych žánrov
• after party v každom meste spolu s chlapcami
Vstupné: 19,90 €, vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza alebo v sieti Ticketportal.sk, Predpredaj.sk, Zľavomat.

plagát akcie

Ďalšie podujatia

Stretnutie pri prameni rieky Nitry

5. 7. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
19. 6. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
20. 6. 2024 - 6. 9. 2024

KONCERT FILMOVEJ HUDBY

Dom kultúry Prievidza
21. 9. 2024