DK Prievidza
5. máj 2023 od 20:00 do 22:00
Len pre ženy tour 2023 - Scandal comeback skupiny Dirtyy Boyzz

Milé dámy, zaznačte si tento deň červenou fixkou do kalendára! Na Slovensko sa rúti najsexi show tohto roka a vy musíte byť pri tom!
Famózna LEN PRE ŽENY TOUR sa konečne vracia na Slovensko! Môžete sa tešiť na profesionálnych striptérov zo skupiny DIRTYY BOYZZ, ktorí sa predstavia až v ôsmich slovenských mestách – Banská Bystrica, Košice, Poprad, Žilina, Trenčín, Bratislava, Nitra a Prievidza.
Či ste zadané, vydaté, rozvedené, slobodné alebo práve plánujete svoj veľký deň D, show LEN PRE ŽENY TOUR 2023 – Scandal comeback je stvorená práve pre vás. Je to ideálna príležitosť vypustiť paru a užiť si vzrušujúcu babskú jazdu. Čaká vás nezabudnuteľný večer v spoločnosti príťažlivých chlapcov zo skupiny Dirtyy Boyzz. Pri spomienke na tento zážitok sa vám bude ešte dlho bude tajiť dych a možno sa budete aj červenať.
Môžete sa tešiť na originálne spojenie hudby, tanca, akrobatických prvkov a samozrejme na poriadnu dávku sexepílu a vášne. Chýbať nebudú ani vypracované mužské tela a zvodné pohyby. Moderátorom večera bude kontroverzný raper a moderátor Tomy Kotty. Pozor! Hrozí, že sa turné opäť rýchlo vypredá, preto čím skôr zalarmujte kamarátky a naplánujte si elektrizujúcu dámsku jazdu!
Na čo sa môžete tešiť?
• 2-hodinová show nabitá tancom, akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
• vypracované mužské telá
• moderátor Tomy Kotty
• súťaž a tombola o množstvo zaujímavých cien
• profesionálny pánsky hostess hore bez
• možnosť fotenia sa s účinkujúcimi
• hudobné mixy rôznych žánrov
• after party v každom meste spolu s chlapcami
Vstupné: 19,90 €, vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza alebo v sieti Ticketportal.sk, Predpredaj.sk, Zľavomat.

plagát akcie

Ďalšie podujatia

Vianoce v Prievidzi

Námestie slobody Prievidza
1. 12. 2023 - 23. 12. 2023

Tancujúce Vianoce - Vianočný koncert La Pointe

Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza
10. 12. 2023

Rita - časopis nielen pre všetkých

Dom Kultúry Prievidza
19. 1. 2024

Novoročný koncert - The Golden Voices of Gospel

Kino Baník Prievidza
7. 1. 2024