Mariánsky vŕšok Prievidza
13. júl 2024 od 16:00
FESTIVALOVÁ PRIEVIDZA - Kino pod hviezdami

Pripravte sa na nezabudnuteľné rodinné filmové dobrodružstvo pod hviezdnou oblohou! 13. júla 2024 na Mariánskom vŕšku vás čaká podujatie Kino pod hviezdami, kde si prídu na svoje deti aj dospelí.

Večer začneme s dvomi skvelými detskými filmami, ktoré určite potešia malých aj veľkých divákov. Prvým je Trollovia 3, kde sa Poppy vydáva na dobrodružnú cestu a odhaľuje tajomnú minulosť svojho partnera Brancha. Tento farebný a energický film je plný chytľavých melódií, ktoré si zamilujete.

Druhým filmom je Labková patrola vo veľkofilme, kde zázračný meteorit prináša neuveriteľné dobrodružstvá do mestečka Adventure City. Malí superhrdinovia zo známej Labkovej patroly sa musia spojiť, aby zachránili svoje mesto pred hrozbou. Tento animovaný superhrdinský film je plný napätia, priateľstva a odvážnych činov.

Po detských filmoch prichádzajú na rad dva víťazné filmy, ktoré ste si vybrali vy, naši sledovatelia, vo filmovej ankete! Romantická komédia Nikdy nehovor nikdy, ktorá dokazuje, že všetko zlé môže byť aj na niečo dobré, a slovenská komédia Invalid, ktorá vás rozosmeje čiernym humorom. Tieto filmy získali najviac hlasov, takže si ich určite nenechajte ujsť!

Večer vyvrcholí akčným dobrodružstvom Gladiátor, kde Russell Crowe stvárňuje nezabudnuteľnú postavu, ktorá sa stane otrokom, gladiátorom a nakoniec hrdinom. Tento oscarový film vás nenechá chladnými.

Okrem filmov sa môžete tešiť aj na bohatý sprievodný program. Skupina historického šermu Bojník predvedie šermiarske vystúpenia, dobové tance, rytierske hry a výstavu zbraní. Členovia Bojníka, vrátane Kamila Fojtíka, ktorí účinkovali ako kaskadéri vo filmoch Gladiátor, Dračie srdce a Fantagíro, sa s vami radi podelia o svoje zážitky.

A keďže sa podujatie volá Kino pod hviezdami, nesmú chýbať ani skutočné hviezdy! V rámci Vesmírnej školy – planetária, budete mať jedinečný zážitok, kde nad vašimi hlavami ožije hviezdna obloha a planéty, a vy sa môžete priblížiť k tajomstvám vesmíru.

Súčasťou podujatia bude aj burza platní a kníh, ako aj predaj DVD. Pripravte sa na večer plný zábavy, dobrodružstva a nezabudnuteľných zážitkov pre celú rodinu!

Vstupné pre každého: 3,00 € v predpredaji, 6,00 € v deň konania.

Predpredaj na https://vstupenky.kasspd.sk a v pokladni DK Prievidza. 

V prípade dažďa je podujatie zrušené.

plagát akcie
Ďalšie podujatia

Knižnica na sídliskách - Zapotôcky

Sídlisko Zapotôčky - Futbalové ihrisko - Ul. Šoltésovej
15. 7. 2024

Sivec - Kojšovská hoľa

5. 10. 2024 - 6. 10. 2024

Salatín

20. 7. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
20. 6. 2024 - 6. 9. 2024