4. Nov 2014 12:31

Vianoce v znamení Beatles

13.12.2014/ Športová hala

Na výnimočné obdobie Vianoc sme pre Vás pripravili najlepšiu kapelu na svete interpretujúcu legendárnych The Beatles pod názvom THE BACKWARDS! Na hudobnú show bravúrnych The Backwards sa môžete tešiť už 13. decembra 2014 o 19.00 h v Športovej hale v Prievidzi.
Čaká na Vás výnimočný hudobný zážitok! Skupina Vás prevedie jednotlivými obdobiami legendárnej štvorice, od obdobia „čiernobielej beatlemánie“, cez farebné obdobie „Sgt. Peppers“ až po rádiové nahrávky. Budete počuť všetky najznámejšie pesničky, a samozrejme, aj veľké vianočné hity, ktoré v tomto období určite nemôžu chýbať!
The Backwards pristupujú k hudbe The Beatles s obrovským rešpektom. Ich naštudovanie jednotlivých skladieb je natoľko originálne, že budete mať pocit, že ste na koncerte legendárnej štvorky v období 60.-tych rokov. Kapela bola vo svete ocenená množstvom cien – od kapely s najlepším zvukom, najlepším image-om až po kapelu s najlepšou interpretáciou hitov The Beatles. K úspechom im gratulovala aj sestra Georga Harrisonna, ktorá povedala, že po viac ako 30 rokoch konečne počula pravý zvuk Beatles. S podobnými gratuláciami sa hudobníci stretli aj pri vyjadreniach sestry a matky Paula McCartneyho nedávno v Liverpoole.
Hudobná skupina The Backwards patrí medzi najžiadanejšie kapely na svete, ktoré interpretujú hudbu beatles-obdobia. Väčšinu času trávia koncertovaním v zahraničí, ale nezabúdajú ani na svojich slovenských fanúšikov. Tento rok ich môžete vidieť v novej hudobnej show po celom Slovensku. Príďte si vychutnať nevšedný hudobný zážitok, ktorý vás vráti do obdobia 60. rokov – rokov lásky, rock n rollu, do rokov, keď jedna kapela pobláznila celý svet.
Vstupenky v predaji od pondelka 10. novembra 2014 v pokladni Domu kultúry, Športovej hale, TIK Prievidza a v sieti Ticketportal.
Cena vstupeniek:
plocha: 16,00 € v predpredaji / 18,00 € v deň koncertu
tribúna: 14,00 € v predpredaji / 16,00 € v deň koncertu

Ďalšie aktuality

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.

Upozorňujeme na zmeny v umiestnení volebných miestností

10. Aug 2022 13:27
Pre spojené voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov…

Delegovanie do volebných komisií

10. Aug 2022 12:47
Členom volebnej komisie môže byť ten, kto dovŕšil 18 rokov veku, je spôsobilý na…