23. Jun 2021 13:00

Relácia mestského rozhlasu na 25. týždeň

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 25. týždni.

Oznámenie o prerušení dodávky tepla na sídlisku Píly
Spoločnosť PTH, a.s., oznamuje odberateľom tepla zo systému účinného centralizovaného zásobovania, že v dňoch 8. až 17. júla bude z dôvodu plánovanej rekonštrukcie primárneho rozvodu tepla na Ul. B. Björnsona prerušená dodávka tepla a teplej úžitkovej vody na sídlisku Píly. Bez tepla a teplej úžitkovej vody budú taktiež všetky domové odovzdávacie stanice tepla na sídlisku Píly, domové bloky z tepelného okruhu VS-11 a VS-22, Zimný štadión, Športová hala, Kino Baník, ZŠ S. Chalupku, MŠ Benického, Spojená škola internátna, Mestská plaváreň, RM Colony. Za pochopenie ďakujeme.

Oznámenie o prerušení dodávky tepla v meste Prievidza
Spoločnosť PTH, a.s., oznamuje odberateľom tepla zo systému účinného centralizovaného zásobovania, že v dňoch 12. až 17. júla a v dňoch 22. až 28. augusta bude z dôvodu plánovanej opravy, údržby a revízie Tepelného napájača SE- ENO-Prievidza a primárnych rozvodov tepla v Prievidzi prerušená dodávka tepla a teplej úžitkovej vody. V uvedených dňoch nebude k dispozícii teplá úžitková voda dodávaná zo systému účinného centralizovaného zásobovania tepla (okrem plynových kotolní) spoločnosti Prievidzské tepelné hospodárstvo v meste Prievidza.

Prerušenie dodávky elektrickej energie
Stredoslovenská energetika – Distribúcia a.s. upozorňuje, na prerušenia distribúcie elektriny. Distribúcia el. energie bude prerušená dňa 28.6.2021 od 7:00 do 13:00 v časti Kopanice na Bôrovej ulici.

Z kultúry
Prinášame vám divadielkom pre deti v podaní Divadla na hojdačke. Príďte si s nami vychutnať veselé bábkovo-činoherné predstavenie – Na zemi dobre mi – už v piatok, 25. júna 2021 o 18.00 h na Námestí slobody. Podujatie sa uskutoční v rámci projektu KNIHOTÚRY, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ďalšie aktuality

Zasadnutie VVO II

30. máj 2023 8:16
Z poverenia predsedu VVO 2 Ing. Ľuboša Jelačiča  Vám oznamujeme, že zasadnutie…

Porucha na verejnom vodovode - Veľká Lehôtka

30. máj 2023 7:41
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s upozorňuje obyvateľov, že z…

Mesto Prievidza prideľovalo dotácie na mládežnícky šport

29. máj 2023 10:14
Mesto Prievidza podporuje športovú činnosť klubov aj v tomto roku viacerými spôsobmi…