27. Nov 2012 6:47

Plaváreň býva zatvorená z dôvodu pravidelnej údržby

Mestská plaváreň je už tradične obľúbeným miestom viacerých obyvateľov. Aj preto menej informovaná verejnosť býva pohoršená, ak je mestská plaváreň dočasne uzavretá. Plaváreň býva uzatvorená každý prvý pondelok v mesiaci. Počas neho sa vykonáva dezinfekcia vody a priestorov, povinná kontrola a údržba systému plavárne, čistenie bazénu, bazénovej haly a ostatných priestorov.

Dvakrát ročne sa realizuje vypustenie bazéna a s tým súvisiaca údržba celého areálu. Jedenkrát ročne je krytá plaváreň uzatvorená na 1 týždeň v dôsledku povinného prerušenia dodávky tepla. Tieto práce sú nevyhnutné a mestská plaváreň bude uzatvorená počas sanitárnych dní aj naďalej.

Areál krytej plavárne sa nachádza v športovo-obchodnej zóne mesta, v mestskom obvode č. II na sídlisku Píly, v blízkosti zimného štadióna, športovej haly a plážového kúpaliska. Krytá plaváreň je v správe mestskej spoločnosti UNIPA. Otváracie hodiny, cenník a podrobné informácie s foto plavárne si môžete stiahnuť TU : Plaváreň.Ďalšie aktuality

Daň z nehnuteľnosti splatná do konca septembra

21. Sep 2023 15:13
Oddelenie daní a poplatkov Mestského úradu Prievidza pripomína daňovníkom dane z…

Olympia v Amsterdame

20. Sep 2023 15:32
Cvičenky Olympie pri Olympijskom klube Prievidza, pod vedením cvičiteľky Jitky…

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 14/2023…

18. Sep 2023 15:22
Číslo: 14/2023 Prílohy: VZN…