5. Nov 2019 13:14

Nedeľa s rozprávkou - Šaško a kráľ

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi

Nemáte program na nedeľné popoludnie? Tak príďte aj s deťmi do divadla. Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na ďalšie predstavenie zo série rozprávkových nedieľ, ktoré je určené pre deti i rodiny. Už 24. novembra 2019 o 15.00 h v Dome kultúry sme pre vás pripravili predstavenie pod názvom „Šaško a kráľ“ v podaní Divadla Harry Teater z Banskej Bystrice.

O rozprávke: Interaktívne činoherno-bábkové predstavenie o kráľovi, ktorý vyženie šaška z kráľovstva, aby našiel takú novú rozprávku, akú ešte nikdy nepočul a ani nevidel. Cestou stretáva ďalšie rozprávkové bytosti. Tie predstavujú rôzne typy bábok ako marionety, javajky, maňušky či plošné bábky. Deti sú aktívne zapájané do deja a priamo na javisku s nimi hrajú divadlo. Tak majú možnosť aktívne prežiť príbeh, ktorý zároveň aj samé vytvárajú.

Deti sa budú cítiť ako doma, a to v príjemnom prostredí na vankúšikoch a dekách! A čo ak nebudú môcť obsedieť alebo sa budú báť? Pre tento prípad nebudú chýbať tvorivé dielničky pre všetky neposedné detičky.

Vstupné: 3,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza.


Ďalšie aktuality

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.

Upozorňujeme na zmeny v umiestnení volebných miestností

10. Aug 2022 13:27
Pre spojené voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov…

Delegovanie do volebných komisií

10. Aug 2022 12:47
Členom volebnej komisie môže byť ten, kto dovŕšil 18 rokov veku, je spôsobilý na…