31. Jan 2019 13:47

Horná Nitra na ITF Slovakiatour Bratislava 2019

Oblastná organizácia cestovného ruchu REGIÓN HORNÁ NITRA-BOJNICE sa predstavila od 24. do 27. januára 2019 na 25. ročníku medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour Bratislava v stánku Krajskej organizácie cestovného ruchu Trenčín región spoločne s ďalšími OOCR, pôsobiacimi na území Trenčianskeho samosprávneho kraja.

Slávnostné otvorenie výstavného stánku KOCR Trenčín región sa za účasti predsedu TSK Jaroslava Bašku uskutočnilo vo štvrtok 24. januára 2019. Súčasťou otvorenia expozície bolo slávnostné odovzdávanie ocenení „TOP v cestovnom ruchu Trenčianskeho kraja za rok 2018“, ktoré už po druhý raz vyhlásila Krajská organizácia cestovného ruchu. V kategórii Osobnosť cestovného ruchu bol Oblastnou organizáciou cestovného ruchu RHNB nominovaný Roman TURCEL, ktorý za svoj inovatívny a netradičný spôsob prezentácie kultúrnych a spoločenských podujatí v meste Prievidza a regióne Horná Nitra a za vedenie galérie Art Point v kine Baník v Prievidzi, ocenenie napokon aj získal.
Prezentácii regiónu Hornej Nitry bol vo výstavnom stánku venovaný program v piatok 25. a v sobotu 26. januára 2019. Návštevníci si okrem propagačných materiálov mohli odniesť aj zážitky z chutí, vôní a hudby regiónu Hornej Nitry v rámci degustácií bojnického piva z Panského pivovaru a „baníckych“ rybacích výrobkov zo spoločnosti AGRO rybia farma Handlová. Program počas oboch dní spestrila aj jeho hudobná časť, počas ktorej predstavili autori muzikálu „Kto dostane Bojnický zámok“ skladby, ktoré v ňom odzneli a ktorý vznikol pri príležitosti 905. výročia osláv prvej písomnej zmienky o meste Bojnice.
Počas celého konania veľtrhu sa návštevníci mohli dozvedieť množstvo informácií o ponuke atraktivít regiónu a o zaujímavých podujatiach, ktoré sa v tomto roku na Hornej Nitre pripravujú.

Ďalšie aktuality

Oprava poruchy na verejnom vodovode - Ul. V. Benedikta,…

19. Aug 2022 8:08
Upozorňujeme obyvateľov, že z dôvodu opravy poruchy na verejnom vodovode bude dnes…

Oprava poruchy na verejnom vodovode - Ul. J. Červeňa

17. Aug 2022 8:48
Upozorňujeme obyvateľov, že z dôvodu opravy poruchy na verejnom vodovode bude dnes…

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.