19. Feb 2013 6:30

Denné centrá na kultúrne podujatia bezplatne

Členovia denných centier na území mesta Prievidza získavajú možnosť zúčastniť sa bezplatne na vybraných podujatiach v produkcii KaSS. Týka sa to predovšetkým podujatí dovážanej kultúry, ktoré každý mesiac pripravuje Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi a medzi ktoré patria divadelné predstavenia či koncerty profesionálnych umeleckých telies najvyššej kvality.


Denné centrá sa budú v účasti v bezplatnom vstupe na podujatia striedať a je pre nich vyhradený určitý počet lístkov, ktoré si v rámci denného centra rozdelia podľa vlastného uváženia.

S touto akciou začíname už v marci a to na divadelnom predstavení Radošinského naivného divadla pod názvom Jááánošííík po 300 rokoch, kde sa ako prvé zúčastní Denné centrum Bôbar. Denné centrum si má možnosť vybrať predbežne 6 členov, ktorí sa zdarma zúčastnia divadelného predstavenia.

Počet lístkov, ktoré vždy budú vyhradené pre členov denných centier sa môže priebežne meniť v závislosti od obsadenosti a záujmu o podujatie širokou verejnosťou.

Ďalšie aktuality

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.

Oznámenie o neprítomnosti zapisovateľky dňa 17.8.2022

15. Aug 2022 8:16
Mesto Prievidza oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že…

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.