4. Jun 2019 10:33

Cesta rozprávkovým lesom s podtitulom Piráti zo Skotne

Mesto Prievidza v spolupráci s Kultúrnym a spoločenským strediskom v Prievidzi vás pozývajú už na šiesty ročník obľúbeného podujatia, ktoré je určené pre deti a rodiny pod názvom Cesta rozprávkovým lesom.

Nielen prievidzské rodiny, ale aj hostí zo širokého okolia pozývame v nedeľu 30. júna 2019 do krásneho prostredia Mariánskeho vŕšku v Prievidzi.
Podujatie, ktorého podtitul znie „Piráti zo Skotne“ sa začne o 14.00 h vstupom z Dlhej ulice, oproti potravinám FRESH (park Skotňa).
Počas Cesty rozprávkovým lesom čaká na deti stretnutie s rozprávkovými bytosťami a maskotmi. Po jeho absolvovaní bude pre všetkých účastníkov pripravený bohatý kultúrny program na Čarovnej lúke. Program na pódiu sa začne o 15.00 h a zabávať vás bude Chodúľové divadlo s rozprávkou Pirátska Odysea, Jančiči s pesničkovou show a Divadlo pri kolkárni s rozprávkou Hľadanie pirátskeho pokladu.
Čarovná lúka bude plná atrakcií, tento rok v téme pirátov. Deti budú bojovať o ostrov s „ozajstnými“ pirátmi, objavia tajomnú legendu o pirátoch, v tvorivých dielňach si vyrobia pirátsku výzbroj, pre pirátov pripravia olovrant, hlavičky si potrápia v pirátskom hlavolame…
Za každé stanovište budú deti odmenené pečiatkou do Rozprávkového cestovného pasu a za plný počet si môžu vybrať sladkú odmenu alebo hračku v Maškrtnom dome.
A aby toho nebolo málo, tešiť sa môžete na šaša a balóniky, maľovanie na tvár, trblietavé pirátske tetovanie, nafukovacie atrakcie v pirátskej téme a popcorn a cukrovú vatu neobmedzene a zadarmo!
Všetky atrakcie sú zadarmo! Pripravené budú aj stánky s občerstvením.
Vstupné: Deti a dospelí 1,00 € alebo kultúrny poukaz sa bude vyberať pri vchode na Dlhej ulici, oproti potravinám FRESH (park Skotňa) alebo pri vchode od Domu smútku.
Zmena programu VYHRADENÁ! V prípade dažďa sa podujatie presúva na 5.7.2019.

Ďalšie aktuality

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.

Upozorňujeme na zmeny v umiestnení volebných miestností

10. Aug 2022 13:27
Pre spojené voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov…

Delegovanie do volebných komisií

10. Aug 2022 12:47
Členom volebnej komisie môže byť ten, kto dovŕšil 18 rokov veku, je spôsobilý na…