27. Feb 2020 9:22

Ceny pre najúspešnejších športovcov, trénerov, kolektívy mesta Prievidza

Záver uplynulého týždňa patril športovcom. V Dome kultúry si v piatok 21. februára prevzali ceny najlepší športovci v okrese Prievidza za rok 2019.

Súčasťou podujatia Vyhlásenie najúspešnejších športovcov, trénerov, kolektívov a funkcionárov športu o Cenu krištáľového páva a Ceny Fair play okresu Prievidza za rok 2019 bolo aj poďakovanie predstaviteľov samosprávy osobnostiam športu, ktoré úspešne reprezentovali mesto Prievidza a prispeli k šíreniu jeho dobrého mena.

Ocenenia odovzdal viceprimátor Ľuboš Jelačič spolu s predsedom Komisie športu, mládeže a voľnočasových aktivít pri MsZ Prievidza Branislavom Bucákom. „Sme pyšní, že z Prievidze pochádza tak veľa úspešných jednotlivcov, ktorí sa venujú rôznorodým športom. Zároveň nás tešia aj úspechy kolektívov, ktoré čoraz viac vzbudzujú záujem o šport u širokej verejnosti,“ uviedol viceprimátor Jelačič.

Medzi ocenených patrili členovia a kolektívy Karate klubu FKŠ Prievidza, Športovej školy karate Prievidza, Mládežníckej basketbalovej akadémie Prievidza, Volejbalového klubu Prievidza, Basketbalového klubu BC Prievidza, Gymnastického klubu Elán Prievidza, Obradoiro CAB Španielsko, Olympijského klubu Prievidza, Stejskal team Prievidza, Mestského plaveckého klubu Prievidza, Oblastného futbalového zväzu, AWK Warrior Prievidza, Korfbalového klubu DOLPHINS Prievidza a Energyfit Prievidza. Zápasnícky klub Baník Prievidza a Hokejový club Prievidza získali ocenenie pri príležitosti 65. výročia založenia.

Ďalšie aktuality

Oprava poruchy na verejnom vodovode - Ul. J. Červeňa

17. Aug 2022 8:48
Upozorňujeme obyvateľov, že z dôvodu opravy poruchy na verejnom vodovode bude dnes…

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.

Oznámenie o neprítomnosti zapisovateľky dňa 17.8.2022

15. Aug 2022 8:16
Mesto Prievidza oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že…