15. Jul 2014 6:24

Blšie trhy

Aj tento rok sa uskutoční letná edícia blšieho trhu, ktorý sa bude konať 16. augusta 2014 od 9.00 h do 13.00 h na Námestí slobody v Prievidzi! Rozhorúčené prievidzské námestie sa opäť zaplní predajcami s množstvom predmetov určených na predaj!

Určite sa môžete tešiť na milé drobnosti z druhej ruky, ktoré doteraz skrývali pivnice alebo povaly ľudí, ktorí sa chcú s Vami podeliť o kúsok zo svojich najväčších pokladov, dúfajúc, že skončia v dobrých rukách a urobia radosť aj niekomu inému.Zároveň môžete objaviť krásne ručne vyrobené vecičky, náušnice a bižutériu a získať aj rôzne zberateľské predmety, knihy a oblečenie pre deti i dospelých.

Súčasťou blšieho trhu bude aj ďalší zo série výpredajov kníh, ktorý si pre Vás pripravila Mestská knižnica Mikuláša Mišíka v Prievidzi.Môžete si vybrať knihy rôznych žánrov a tematického zamerania či už od slovenského alebo zahraničného autora. Zaujímavá je aj symbolická cena, ktorou prispejete na nákup nových kníh a obnovu knižničného fondu knižníc.V prípade potreby Vám budú k dispozícii pani knihovníčky, ktoré Vám rady poradia a usmernia Vás.

Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so zberateľským a ručne vyrobeným sortimentom, second-hand oblečením, použitými knihami a ďalšími predmetmi v zachovalom stave.Účasť na blšom trhu je pre predajcov bezplatná. Svoju účasť je potrebné nahlásiť v Kultúrnom a spoločenskom stredisku v Prievidzi na e-mailovej adrese kasspd@prievidza.sk alebo na tel. čísle 046/541 21 34 – p. Hečková. Stoly nebudú k dispozícii, treba si ich zabezpečiť individuálne!

Tešíme sa na Vás!

Ďalšie aktuality

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.

Oznámenie o neprítomnosti zapisovateľky dňa 17.8.2022

15. Aug 2022 8:16
Mesto Prievidza oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že…

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.